Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni az android...

Hogy kell használni az androidos telefonokat? Honnan tudom, mi fizetős és mi nem?

Figyelt kérdés

Pl. van egy fel-le nyíl a telómon, az adatforgalom, gondolom - az pénzbe kerül, ha kártyás, és nem előfizetéses vagyok? Ha le akarok tölteni alkalmazást, hogy tudok?


Elég nagy bajban vagyok, mert kaptam egy ajándék telefont amit nem is kértem, de ha már van, szeretném megismerni.


Volna valaki olyan jólelkű, hogy leírja nekem, mint egy marslakónak, vagy ajánl egy linket a megértéshez?

Alcatel OT 995 telefon.



2012. szept. 10. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Pl. van egy fel-le nyíl a telómon, az adatforgalom, gondolom - az pénzbe kerül, ha kártyás, és nem előfizetéses vagyok?


Az mindegy, hogy kártyás vagy előfizus, ugyanúgy fizetsz a netért. Ráadásul nem is keveset. Persze ha van egy fix havidíjas csomagod (ezt lehet redelni felöltősöknek és elfőizusoknak is) akkor nem vészes.


Ha le akarok tölteni alkalmazást, hogy tudok?


Google Play

2012. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
van egy olyan alkalmazás a telón, hogy play áruház. google fiókkal (gmail) be kell lépni vagy regisztrálni. ha ez megvan rámész az általad kiválasztott alkalmazásra (rákeresel de vannak ajánlások is, és ha pénzes akkor az árat írja, ha nem akkor csak annyit, hogy telepítés. arra rámész és letölti.
2012. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ha használom az adatforgalmas nyilas bigyót (bocsánat a kifejezésért :D), akkor az pénzt visz le. Na most akkor, hogyan használhatom ezt Play áruházat, ha ingyen szeretném? Ha a géppel összekötöm a telót, nem tudom használni valami úton-módon? Nincs wifim, tehát gondolom ahhoz, hogy csatlakozzon, adatforgalom kell. Ezt sehogy sem tudom megúszni ingyenesen?
2012. szept. 10. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha wifin használod a netet akkor megúszod a netezést ingyen, de ha nincs wifi akkor bizony pénzes mulatság lesz. Ha nincs normális netcsomagod csak valami alap cucc és esetleg még a jelenlegi csomagod se tartalmaz adatforgalmat akkor inkább kapcsold/tiltsd le a mobilnetet, mert a háttérben simán felmegy a netre a telefon.
2012. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmehetsz esetleg egy olyan helyre ahol van nyílt wifi hálózat,és ott letudod tölteni ingyen :)
2012. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!