Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIÉRT nem indul el a google play?

MIÉRT nem indul el a google play?

Figyelt kérdés

1hete tettem ra cyanogenmod10 et es mikor sikerült akkor nem találtam se a google playt..igy hat gondoltam letoltom

,ami sikerült is de amikor elindítani am csak agy animáció larsyik hogy nyitja megfelele de egy kevesebb mind fel másodperc...es utána kilok..ha tudtok segíteni kérlek írjátok mert fontos lenne


2012. szept. 11. 09:48
 1/6 anonim válasza:

Nem írtad milyen készülékről van szó, de egyik cyanogenmod verzió sem tartalmaz gapps-ot. (google alkalmazásokat)

Ennek az oldalnak az alján:

[link]

Megtalálod a cm10-hez való gapps-ot, amit ugyan úgy kell felrakni mint a cm10. Ezután már lesz google play.

2012. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sgs 2..de nem értem hogy most hogy lesz google play?
2012. szept. 11. 10:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis hol tudom letölteni a hozza váló google app.t?es hogyan tudom instalalni?
2012. szept. 11. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem annál reklamálsz és kérdezősködsz aki a ROM-ot készítette? Valszeg első kézből meg tudja mondani, hogy mi a gondod...
2012. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Letöltés: első vaszoló linkjénél

Telepítés: mint a romot, recoveryből.

2012. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom..:ddd,sikerult
2012. szept. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!