Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a telómat?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson k550i


Tavaly június elején vettem, azóta tökéletesen működött. Bedugtam az USB portba és mindjárt fel is ismerte, most pedig ha akármelyik USB portba kötöm be mindig az "ismeretlen USB eszköz" hibát írja. Megpróbáltam újratelepíteni a telefon illesztőprogramját, de az sem segített.


Mi lehet a gond? Eddig sosem csinált ilyet. Lehet, hogy az utóbbi időben történt sok áramszünet az oka? Volt vagy napi 3-4 áramszünet és mindig ment a gép amikor bekövetkezett, így lehetséges, hogy valami meghibásodott?


2009. júl. 30. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Nekem a nyomtatómat nem ismerte fel. Olvastam erről, és rendszerr ujratelpités sem segitett.


Kicseréltéka vinyóm, és jó :)

Nálunk is volt pp elég áramszünet.

VAnnak ellenőrző programok, hogy a vinyó mennyire épp, így meg lehet tudni hogy mennyire van baja.

SZerintem olyan helyen sérülhetett.


Rakd őket fel egy baratodnáll, és vidd haza adathordozon...

2009. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a pendrive-omat felismeri akármelyik portba dugom. Kössz a választ.
2009. júl. 30. 13:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemrég újra megpróbáltam, most felismerte a telót.


Úgy tűnik az áramszünet az oka, mert délután kis ideig azt hitte a gép, hogy nincs benne videókártya és visszaállt 640x480-as felbontásra és 16 színre...

2009. júl. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!