Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon bírja a legtovább?

Melyik telefon bírja a legtovább?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi van-e olyan telefon ami erős tehát nem törik 6millió darabra ha elejtem és napokig bírja az aksija több óra telefonálás mellett. Az a helyzet, hogy jelenleg egy xperia x8-as telefonom van de mivel sokat kell telefonáljak ezért lemerül fél nap alatt. Ha lehet olyan telefonokat írjatok ami nem érintőképernyős, nem kinyithatós, nem csúsztathatós. Csak hagyományos lenne a legjobb.

2012. szept. 11. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Androidos telefon merül a leghamarább..
2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem a Blacberry storm2 aksija nagyon jól bírja, pedig egész nap netezek és telefonálok
2012. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell érintőképernyős, akkor talán a Nokia N95. Régi, de a hagyományos gombos telefonok közül az a legjobb.
2012. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bamboochatheone ***** válasza:

[link]

666 nap készenlét. Úgy érzem én nyertem. Van rajta TV meg érintő is.:D

2012. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a nokia c5-öt ajánlanám, mert bírja elég sokáig, és azért a nokia nem engedett a minőségből sosem, és még mindig az egyik legjobb márkának tartom
2012. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 seryx válasza:
Sonim XP5300 FORCE 3G A legjobb most a piacon.Bear Grylls is ezt használja.Ütésálló,vízálló,akksija kibír egy hónapot.Mondjuk nem olcsó. :)De nézz utána.
2013. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!