Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9700 bold "fehér...

Blackberry 9700 bold "fehér képernyő" vajon lcd hiba vagy Os hiba?

Figyelt kérdés
Kérnék egy kis segítséget szeretett Blackberrym képernyője megadta magát teljesen fehér alatta ugyan úgy mennek a hívások stb de nem látni semmit olvasgattam róla de senki semmi számomra érthetőt nem ír és nagyon hiányzik már kérem akinek volt ilyen problémája vagy tud valamit nagyon szivesen venném a segítségét tanácsait ha csak lcd kell már veszem is meg de potyára nem vennék! előre is köszönöm

2012. szept. 12. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:

LCD hiba.

Gyanítom leejtetted.

Egy lehetőséged még van.

Akku ki, csapkodd meg a telót erőteljesebben, vagy ha értesz hozzá vedd ki a kijelző szalagkábelét a foglalatból és vissza.

Ha nincs törés akkor nagyobb részben ez segít.

Amúgy a csere ha a foglalat nem sérült.

Érdemes megnézetned ha a házipraktikák nem segítenek, de ez gyakori hiba ennél a készüléknél.


http://www.youtube.com/watch?v=KCJeJEFptG8

2012. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ nos igen ugyan az ami a videón van ugyan azt csinálja, az Lcd nem sérült, egyébként darabokra szedtem kitisztítottam újra tettem szalagkábelt is próbáltam igazgatni de sajnos nem segített.. szal ha azt mondod lcd kell akkor rendelek egyet 20 font az ebayen remélem ezzel orvosolva lesz a próbléma :)
2012. szept. 12. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!