Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Zozo86 kérdése:

Szerintetek melyik telefon lenne jobb választás? A HTC One X, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés

érdekelne a menü,felhasználói tapasztalatok -élmény,kijelző,kamera.


igazándiból játékra és filmezésre,netezésre (wifin), gps használatra kellene a telefon. A Sony Xperia S felé húz a szívem mert, arra tudnék kötni vezeték nélküli billentyűzetet és egeret, de nem tudok dönteni így meghallgatom a ti tanácsaitokat is.



2012. szept. 12. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegyikre tudsz egeret és bill. kötni!


Én szívem az s3 felé húz, de egyik telóval sem jársz rosszul!

ez 100%

2012. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amire haszálnád, mind a három jó, a négy magot jelenleg nem használja ki semmi, ezért vedd az xperia s-t, mert az ezek közül a legolcsóbb, és a kamerája az ezek közül a legjobb, és semmit nem vesztesz vele.
2012. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia S-em van. A kamera nagyon jó videókat, képeket csinál sötétben is. Nagyon gyors főleg ICS-n. A Fast Capture funkciót nem gondoltam volna, hogy használni fogom de mégis csak jó hasznát vettem neki nem egyszer. a képernyő egyszerűen gyönyörű. Nem bántam meg, hogy ezt a telót vettem :)
2012. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a jó válaszokat és most írnátok egy keveset milyen használni ezeket ?:)
2012. szept. 13. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

One X: nekem nem jött be, fakó képernyő, nem viszi a gameloft játékokat. Csak a tegra és a sense a jó benne, a többi nem jó. pedig ódákat zengtek hogy ilyenjó meg olyan jó a képernyő.

S III: Ez eg király teló, ha koszos a szemed, akkor veszed észre csak a gorillát. én észrevettem rajta. semmi sem akadt rajta, de a touchwiz 4-et többször is újratöltötte, ami szintén zavart. a kamerája viszont gyönyörű képeket csinált.

Xperia S: ez volt az eddigi legjobb teló a kezemben. Gyönyörű képek, szép kijelző, semmi sem akad, a 4,3 " pont jó, és nagyon gyors. egyszerűen nem lehet hibát találni benne, szemben a másik két NÉGYmagos telóval, aminek elvileg jobbnak kéne hogy legyen. Én ezt ajánlom.

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kamerával
2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg vagyok győzve :) a vodafone smart store-ból lehet kiszállítással is rendelni Sony Xperia S-t?
2012. szept. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!