Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G Jailbreakelés után...

Iphone 3G Jailbreakelés után működik-e vodafone mobilnetem?

Figyelt kérdés

Pl. Wifi-t észleli és csatlakozik hozzá, de mikor megnyitom böngészőt, akkor azt írja ki "Mobil adathálózat nem aktiválható".


Vodafone sim kártyát átraktam Iphone-ba, de az előfizetés mellé járó mobilnetem nem működik.



2012. szept. 12. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre le is írtad a választ. "Működik e jailbreak után a mobilbet a telefonomon?" Elég részletesen kifejtetted hogy nem. Kész, a kérdés megválaszolva.

:) :)

2012. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Na jó a viccet félretéve, gondolom az lett volna a kérdés hogy miért nem működik és hogyan kell megcsinálni hogy működjön?

Googleezz rá Vodafone APN beállításokra és írd be őket a beállítások, általános, hálózat, mobil adathálózatnál a mobil adatokhoz.

Üdv

2012. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!