Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade-re mikor várható a...

Zte Blade-re mikor várható a hivatalos 2.3 vagy mi az eddigi legstabilabb 2.3?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Itthon nem lesz rá hivatalos, külföldön elvileg van, de ez se biztos. Lassan 2 éves készülékről van szó...

Ha friss, stabil és hivatalos androidot akarsz, vegyél új telefont. 2.3 már nem mai darab, már ICS van meg JB.

2012. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletesen működik a 2.3.7-el, saját módosítása a FirstStrike ROMnak (a módosítás inkább csak annyi, hogy lecseréltem néhány alkalmazást, és "csurig" raktam az alap partíciót).

Hónapok óta nem fagy le, gyors, egy hackelt flashel viszi a youtubot (van amit azért nem), hibátlanul teszi a dolgát.

Eszembe se jut rá ICS-t tenni, ahhoz már kevés ez a vas.

Viszont megintcsak nem jut eszembe lecserélni, mert bőven megfelel, és azon azon az alapon, hogy van gyorsabb procival, meg több maggal, meg több rammal androidos, kb. félévente cserélhetnék. Még meg is engedhetném magamnak, de érdemben nem nyerek vele semmit....

2012. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!