Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma jelenik meg az új IPhone....

Ma jelenik meg az új IPhone. Szeritetek milyen lesz? Várjátok már?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén remélem, hogy bukás. El van szállva az alma magától, ezen felül jelenleg úgy néz ki, hogy a dizájn ismét rókabőr lehet.
2012. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Az előzőhöz: Én pedig azt ,hogy az androidrot zárják le , mert mindent ellopott az iPhone-ról , amit lehetett.

A kérdezőnek:

Ezt azért így nem jelentheted ki :D bár a pletykák tényleg szeptember 12 -t írnak , de ezek csak pletykák. Lehet ,hogy csak októberben mutatják be a telefont.Például az iMac,mac mini - frissítésének már régóta bekellet volna következnie.

2012. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért én ezt átgondolnám. Főleg hogy WP szimpatizáns vagyok, így nem vakság okán írtam amit.
2012. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én leszarok minden, 10ezer Ft-nál drágább telefont :)
2012. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ma 17:42 Egyetértek! : )
2012. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Multigod97 ***** válasza:
a másodi válaszolónak, biztos, hogy ma lesz, egyrészt már egy hete lehetett tudni, a meghivók miatt, meg minden blog erről ir (engadget, padgadget, ifun, handras)
2012. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Bár én Android párti vagyok de várom az új almatelefont de legfőbbképp csak azért hogy kiderüljön felülszárnyalták e a samsung galaxy s3mat
2012. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz nagy eresztés akárcsak az eddigi szifonok.És nagyon remélem hogy ezzel a termékkel visszavesz az arcából a Alma mert ez a beképzeltség már undorító.(Ja igen és nem Android hanem Windows Phone párti vagyok)
2012. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Multigod97 ***** válasza:
milyen beképzeltség? te ezt honnan veszed? Odament hozzád Phil Shiller és beszólt neked, vagy mi? mért mondasz hülyeségeket?
2012. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az minek minősül, hogy olyan dolgot véd le, aminek a kitalálásához közük nem volt? Fő példa a rácsos menü. Oké, hogy a szabadalmi rendszer ezt megengedi, de nem kevés pofa kell hozzá. Ez olyan, mintha én fognám, és lemásolnám az arcod.
2012. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!