Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a letöltés...

Miért nem működik a letöltés a Google Play-ről?

Figyelt kérdés
androidos telefonom van és próbáldtam letölteni a google play-ről alkalmazásokat de valamiért nem engedte. pedig be voltam lépve a google-ba azzal az e-mail címmel amit a telefonomon is megadtam. amikor valamelyik alkalmazásnál ráléptem hogy letöltés akkor azt írta ki : You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag app icon) on your device with this email account. Learn more. ( nem tudom hogy ezt mit jelent ) és utána ráléptem arra hogy OK de nem csinált semmit :// valaki emg tudná írni, hogy mi lehet a baj? köszönöm a válaszokat :)

2012. szept. 12. 19:59
 1/3 anonim válasza:

Amikor először indítottad el a Google Play-t nem kérte hogy jelentkezz be?

Ha nem akkor keress valamit a beállításoknál a Google Playben és jelentkezz be ha találsz olyat menüpontot

2012. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
be voltam jelentkezve és úgy sem működött
2012. szept. 12. 21:27
 3/3 L4Fleur ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy az alkalmazások közül kikeresed a Google Play-t, és adatok törlése. Sok sikert!
2012. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!