Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Androidos telefonnak a...

Melyik Androidos telefonnak a legjobb az akksi ideje?

Figyelt kérdés

Elsősorban régebbi vagy olcsóbb Androidos készülékekre gondolok nem S3-mas kaliberüekre :)

És tudom hogy függ mennyit használod a telefont de arra vagyok kíváncsi hogy pl van egy X8-as telefonom abba van egy 1200mAh akkumlátor azzal közepesen bírja 2-3 nap akár. Van telefon ami esetleg azt a 3 napot jobban bírja mert nagyobb kapacitású akkumlátor van benne és nem fogyaszt annyit?



2012. szept. 13. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez bizony jó kérdés.

Állítólag az Xperia P legalább 2 napig bírja

2012. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az s3 is elég sokáig bírja.

amúgy az s2-m is bírja 2-3 napig ha nem használom annyit.

2012. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló remélem olvasod a kérdésnek a szövegét ha már feltettem...S3 nem érdekel se S2 se S1...igaz talán még a SE P se...régebbi modellekre gondoltam vagy az ujabbaknál az olcsóbbakra...
2012. szept. 13. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy Ace2-re elég sokat írnak, mind készenléti, mind beszélgetési időben. :


[link]


Nem tudom valóban sokáig bírják-e, szoktam nézegetni a telefonokat, nekem ez volt szembetűnő.

2012. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó csak ez megint az újabb készülékek egyike...Én meg olyanokra vagyok kíváncsi amit mondjuk 50ezerig meg lehet venni
2012. szept. 15. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:

a samsung galaxy mini kibírja akár 5 napig is és csak 20 000

ft

2012. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!