Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y van és...

Samsung Galaxy Y van és gondol egyet magától elkezd világítani? 1-2 óránként gondol egyet és világít! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Bevittem a boltba ott nem csinálta. Etért nem foglalkoztak vele. Másnak is csinál ilyen? Mit csináljak vele? Az aksija így nem bír ki 1 napot!
2012. szept. 13. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami folyamatot végez. De amúgy ilyen "belépő" szintű okos telefonoknál nem kell sok mindent várni(az is lehet hogy hibás) ha kell okos telefon akkor vegyél normálisat (kb 60-ezertől kezdődnek)
2012. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudod ha lenne pénzem jobbra akkor olyat vennék. De tudod egyedül nevelek egy kisgyereket és örülök hogy ezt is megtudtam venni. Ha valakinek esetleg van tapasztalata szívesen várom a válaszokat! Köszönöm.
2012. szept. 13. 19:18
 3/3 anonim válasza:
Valamelyik progid "felébreszti" a képernyőt. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. ebben a kérdésben mindent leírtak.
2013. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!