Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710 vagy Sony...

Nokia Lumia 710 vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
melyik a jobb telefon, miért, illetve, melyik nyújt jobb, több élményt?

2012. szept. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Xperia U, sokkal jobb telefon.
2012. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
U jobb
2012. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen u.
2012. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
U
2012. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Lumia kezelése viszont könnyebb. Lehet hiányosak a funkciók a rendszerből, de gyorsabb, mint az U. felhasználás szempontjából egyszerűbb, kézre áll minden, nem akad kicsit se, nem fagy, van jövője. 120 000 alkalmazás, integrált közösségi központok...stb. Kevesebbet fogyaszt.
2012. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi, sajtospálinka megmondta a tutit. :) Melyik nyújt több élményt? Attól függ mire gondolsz. Mondjuk amikor lefagy az android, akkor amikor használni kellene. Az valóban elég nagy élmény. XD


Nekem egy lumia 800 van. De azzal nincsen semmi gondom. Soha le nem fagyot, de meg sem akadt. Lehet hogy hardveresen jobb a sony (nem tudom, nem néztem utána)

De a lumia azt hozza egy maggal 1,4 ghz. Amit az android hoz 4 maggal franc tudja hány ghz-vel. XD


Minőségben is nagyon ott vannak a nokiák. Az alkalmazás kínálat is folyamatosan bővül. Egy szóval, én inkább a lumiát venném. Ha kijön a lumia 920-as akkor valszeg az lesz a következő. :)

2012. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Az android gagyi, Nokia sokkal jobb.
2012. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!