Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek aminek...

Milyen telefont vegyek aminek jó sokáig bírja az aksija és nyomógombos? Telefonálásra, fotózni és email csekkolásra használnám és nem menőzni akarok vele!

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

mennyit szánsz rá? és milyen kamera kéne? - 2 megapixel elég? - írd meg :)

én eddig erre gondoltam neked, de még írni fogok :)

Samsung E2600 : [link]

email van

ittvan a Nokia C5-00 - ez már drágább, jobb kamera, jobb telefon: [link]

én személy szerint nagyon ajánlom a Nokiát, és a Sony Ericssont (nekem sony van)de azok már szinte mind érintőképernyősek - ezek a legobbak szerintem ;)

a samsungot csak azért küldtem, mert azt is sokan szeretik

ha tényleg csak kamera kell, és email, és telefon akkor szerintem ez neked jó lesz mert még olcsó is : [link] :)

ez is jó: [link]

ha talán vágynál egy olyanra, ami teljesen ütés, víz és por álló akkor ittvan egy: [link]

de tényleg ezt írd meg, hogy melyik gyártót szereted, mennyit szánsz rá, milyen/mekkora kamera kéne, és melyik szolgáltatótól:) (tmobile, telenor, vodafone)

és még azt hogy új kell vagy használt

ha megírod mindre a választ találok neked egy jó kis telót ;)

2012. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hi!

Most egy Nokia e52-m van de az aksija nem bírja csak 2-3 napot pedig most vettem bele újat. Vmi ilyen kategória érdekel!

2012. szept. 13. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá? - ez fontos!
2012. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na küldök neked való telefonokról linkeket, nézegesd :) a számokat azért írtam hogy ne follyanak egybe a linkek, nem fontossági sorrend :) Sony Ericssonok:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

LG: 1: [link] - na ez marha sokáig bírja!! + van kamerája csak kicsi - de ne csak ezt nézd mert a többi is jó

2: [link]

Nokia: 1: [link]

2: [link]

3: [link] - nekem ilyen volt, csak 2 hónapja lecseréltem egy Xperia mini pro-ra az a nokia elég jónak bizonyul :) nagyon jó az akksi és a kamera is egész jó :) ilyenem volt 2 évig, még most is megvan a polcon

Samsung: 1: [link]

2012. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged! Átböngészem őket!
2012. szept. 14. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

de segítek még :)

csak írd meg kicsit pontosabban hogy milyet szeretnél, mert ennyi leírás alapján vagy kb 300 telefon ami neked való :D

tehát írj 2 gyártót amit szeretsz (én pl szeretem a Nokiát és a Sony ericssont) és hogy mennyit szánsz rá, és hogy újat szeretnél venni vagy használtat

addig nézd még meg a Nokia N95-öt, az sem rossz de abból már csak használt van

még fogok ide írni :) / küldeni telefonokat

addig írj választ te is :)

2012. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!