Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Strapabíróbb okostelefon?

Strapabíróbb okostelefon?

Figyelt kérdés

Valaki tudna valami strapabírobb okostelefont ajánlani ?

Motorola Defy +/minit nézegtem . Nem tudom merjek-e beleugrani vagy vegyek egy nokia c5-03 at ?

Köszi előre is !



2012. szept. 13. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csakis Defy vagy Defy+. A Defy Mini nem jó, a C5-03 meg egyenesen szörnyű.
2012. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nekem sima DEFY-om van, ami strapabíróság szempontjából ugyanaz mint a DEFY+ vagy a Mini. 1 éve használom, abszolút nem volt vele még bajom. Úszott már velem a Drávában, a Balatonban, a tengerben... Homokoztam is vele sokat meg persze egy pár alkalommal le is esett. Az egyik ilyen alkalommal mellmagasságból (kb. 1.5m) esett rá a tengeren 1 becsületes méretű szikla hegyére... Ezt a találkozást egy kb. 1-2mm nagyságú karc jelzi a kijelzőn. Oldalán van 2 darab betonra esésből származó aprócska karc és ennyi. Abszolút ajánlanám, a C5-03 meg sem szoftveresen sem hardveresen nem egy kategória a DEFY-jal.
2012. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
C5-03-mat nehogy vegyél! Xperia Active nem rossz, esetleg a Defy+ (a mini felejtős), ha hajlandó vagy többet rákölteni akkor Xperia Go.
2012. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze , tudom hogy em egy kategória , csak nem tudom hogy megéri-e vagy inkább C5-öt poton pénzért :)

Köszi a részletes leírást :)

2012. szept. 13. 21:08
 5/20 anonim ***** válasza:
A C5-03 ingyen sem érné meg, hulladék. Használt Defy-t meg már 30 ezer körül is kapsz, nem igazán tud elromlani (én is használtan vettem fél éve, soha nem volt semmi baja).
2012. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Jolinar: CyanogenModdal használd vagy Blur?
2012. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha potom pénzért akarsz telefont, akkor se C5-03. Hogy a strapabírás neked mennyire számít, azt csak te tudod.

Amúgy itt játszadoznak kicsit egy Active-val:

http://www.youtube.com/watch?v=F92CvRflk18

2012. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

White Rabbit rommal használom, cyanogen alapú. A gyári rom nem jött be, sem szolgáltatásaiban, sem fogyasztásban, sem sebességben. Most 1.1 GHz-re húzva, alulfeszelve 3 napot kihúz egy töltéssel, ha keveset használom.


Az Active csak hardveresen erősebb, viszont jóval kisebb mind felbontását, mind méretét tekintve. Összességében szerintem sokkal jobb telefon a Defy (persze csak főzött rommal, gyári állapotban nem veheti fel vele a versenyt gyorsaságban).

2012. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyilván ez mind igaz, de egyrészt ha valaki C5-03-mon elgondolkozik, nem tartom valószínűnek, hogy első dolga lesz főzött romokat telepítgetni, másrészt strapabírás szempontjából az Active szerintem ellenállóbb. Említést mindenképpen érdemel a témában.
2012. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Így van :) Ez lesz az első okostelefonom szóval ...

Strapabíroság miatt használtam idáig "klaszikus" telefonokat ,de mostmár nagyon szükségem lenne egy okostelefonra :) De ha veszek egy Defy + (t-mobile) akkor az igaz h nincs magyar nyelvű menü rajta ?

2012. szept. 13. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!