Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia telefonra másoltam...

Xperia telefonra másoltam számítógépről alkalmazásokat, de sehol nem találom a telefonon ezeket. Hol lehetnek?

Figyelt kérdés
Van fájlkezelő rajt valahol ahol összegzi az sd kártya tartalmát?Hol?

2012. szept. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben az androidos xperiákon nem szokott lenni fájlkezelő. Azt utólag a playről tudsz telepíteni.
2012. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs rajta alapból... Astro gyárilag van rajta!
2012. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodiknak: jelentem, hogy nagyon NEM így van! Legalábbis nem minden Xperiánál.

Kérdezőnek: ha nem találsz rajt Astro-t, marketen keresd be és tedd fel, a célnak megfelel.

2012. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem mindegyiken van, mert anno az X10-en is volt a tavalyi Arc/Arc S-eken is volt és a mostani Xperia S-emen is volt rajta alapból :)
2012. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az új mini pro jelentheti a kivételt, mert arról nagyon kispórolták :P Az Astro már extrának számít, és nem egyből marad ki :P
2012. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!Ez a google play azt írja,hogy nem használtam még a google playt és nem engedi :S .Hogyan orvosoljam a gondját?
2012. szept. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!