Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van ez? Tényleg ingyen van?

Hogy van ez? Tényleg ingyen van?

Figyelt kérdés

Ma a Metropolban ezt olvastam.

[link]

Amint a kép alatt láthatjátok, az Iphone 4-et ingyen adja a gyártó. Ez lehetséges?

Szerintem veszel egy Iphone 5-t és mellé kapsz ajándékba egy 4-est, így tudom elképzelni, nem hiszem, hogy tényleg így dobálnák. Valaki tud erről valamit?


2012. szept. 14. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is meglepett, de ez tuti valami ferdítés, mert képtelenség ennyi telefont ingyen eladni.

Maximum valami termék mellé adnak ajándékba egyet.

(Mondjuk veszel egy drága gépet, 3x annyiért mint amit ér, mert rajta van a logó és akkor mellé adnak egyet.)


Máshogy nem sok értelme van.

2012. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah bocs, pár kérdéssel a tied alatt: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2012. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
The iPhone 4, specifically will soon be free for customers who sign up for a two-year contract with a wireless carrier. The iPhone 4S, which most die-hard Apple fans will still have in their pockets for at least 9 more days, will only cost $99 with a two-year contract. The lower prices are sure to lure in customers looking to get their first smartphone.
2012. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+ infó: vagyis becsattogsz a Verizon-hoz vagy az ATT&T hez és 2 éves hűségnyilatkozattal tiéd a iPhone 4.

Egyébként ilyen akciót bárhol a világon el tudok képzelni, szokott 0 Ft-os telefon akció lennei a hazai operátoroknál.

2012. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!