Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?...

Melyik telefont vegyem meg? (lent)

Figyelt kérdés
Lumia 800 vagy 900?

2012. szept. 14. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha rám hallgatsz akkor egyiket sem! Válasz más Nokiát, vagy másik márkát, mert a Lumia széria elég gyalázatos. A bluetooth-ot nem tudod használni a megszokott módon, nem tudsz képet, vagy zenét küldeni vele, mert nincs benne lehetőségként, mikor a képnél a küldésre "kattintasz". Csak megosztás, vagy mmsben tudnál küldeni. Csengőhangot mp3-at sem tudsz beállítani, csak ha 40mp-nél kisebb és 1megánál nem nagyobb. Nem lehet bővíteni, windows alapú op rendszer. Ha rám hallgatsz, akkor veszel egy E szériás Nokiát, amin symbian 60-as rendszer van. Azok jó telefonok. Remélem segítettem! Nekem Lumiám van, meg is van róla a véleményem erről a "nagy okos" telefonról... bár én is érdeklődtem volna előtte, mielőtt megveszem.
2012. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezeket én is tudom, nem érdekelnek ezek a negatív tulajdonságok, kérném a kérdésre a választ :D
2012. szept. 14. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
900
2012. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyértelmű h 900
2012. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha beérem a 3.7-es kijelzővel, frontkamera nélkül is? :D
2012. szept. 14. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem töklesen elég a 800-as. Szerintem a 3,7" az a méret, ami pont ideális. Mindenütt eléred az ujjaddal a kijelzőt. Nem kell mind a kettő kezedet használnod hozzá. Nekem egyáltalán nem hiányzik az előlapi kamera, éppen nem látom értelmét. XD Se a pizza sütő lapát méretnek sem...


Szerintem jó telefon, fürge, akadás mentesen fut a rendszer, a játékok, minden. :)

2012. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!