Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G-m van. Most fizettem...

IPhone 3G-m van. Most fizettem elő rá internetet, és egyszerűen ha bekapcsolva hagyom a 3G-t akkor úgy zabálja az akkumlátor mint a fene. Lehet valammit csinálni?

Figyelt kérdés

Szinte minden percben lejjebb megy az akku százalék jelző :/ és ha netezek is akkor még gyorsabban... Ha csak az adatforgalmat hagyom bekapcsolva azis meríti ennyire??

köszönöm!



2012. szept. 14. 22:15
 1/7 anonim válasza:
100%

A 3G valóban sokkal gyorsabban lemeríti a telefont, mint a wifi. Nálam is ugyanez volt, és minden más iPhone-nál is.

Az akku élettartama nagyban függ a telefon korától is, újonnan mindig jobban bírja. Ha 3G-ről van szó, az nyilván több éves készülék, úgyhogy ezért is a gyors merülés.


Szerintem kapcsold ki a Helymeghatározás funkciót, mivel az az, ami igazán lemeríti az akkut: bárhová mész, folyamatosan frissíti a netről a tartózkodási helyedet. Én ezt kikapcsolva szoktam tartani.

2012. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, mennt a zöldkéz :)
2012. szept. 14. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez nagy probléma. A 3G elég régi telefon már és az akksija valószínűleg tropa. Nem tudom mennyire éri meg kicseréltetni benne mert maga a telefon sem ér már sajnos sokat.

Amit tenni tudsz az az hogy amikor nem használod akkor kikapcsolod a 3G-t, és esetleg a teljes adatforgalmat.

Ha jailbreakelve van akkor a cydiából letöltheted a Battsaver nevű progit ami ezt megteszi neked automatikusan.

2012. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elvan már fáradva az akksija
2012. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha nem 3g-n használom hanem csak simán, akkor is ennyire durva?? mennyivel lassab 3G nélkül?? :)
2012. szept. 14. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nem 3G vél használod akkor tovább kell bírja, de szerintem az akksija már elég kész lehet és nem nagyon fogod észre venni.

Lényegesen lassabb.

2012. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

eBayen MEGBÍZHATÖ (ez elég fontos) eladótól már tudsz rendelni kb 2000-2500-ért EREDETI akkut hozzá.


Én Machez rendeltem így jóval olcsóbb volt és tényleg vagy eredeti vagy baromi jó utángyártott.

2012. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!