Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem használom a mobilnetet,...

Nem használom a mobilnetet, mégis gyorsan elfogy, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Van ez bizonyos mennyiség ingyenes adatforgalmam. Nem szoktam használni csak ha nagyon muszáj. Ezért szeretném tartogatni is. De mégis mindig hamar küld egy sms-t hogy 80% alá esett az adatforgalmam. Ezt az sms-t általában olyankor küldi mikor nem is netezek. Viszont amit észrevettem, hogy a képernyőm tetején szinte mindig ott van egy H betű, alatt meg két ellentétes nyíl, aminek lehet köze van az internethez, én nem tudom mit jelent.

Sony Ericcson Xperia Mini pro telefonom van Tudtok segíteni?

:)



2012. szept. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállításokban kikapcsoltad az adatforgalmat? mert attól, hogy nem mész fel a netre a telefon töltöget le magának frissítéseket és a többi.
2012. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik alkalmazás - időjárás, facebook, twiter stb. - biztos használja a netet.
2012. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adatforgalom folyamatosan be van kapcsolva, emiatt néhány akalmazás folyamatosan használja a netet, és +-ba még a net miatt jobban merül a telód is :D
2012. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!