Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak akkor? : ha a...

Mit csináljak akkor? : ha a mobilom mindig azt írja, hogy távolítsak el valamit mert megtelt a memória kártyám. (de ezt a műveletet már nagyon sokszor végrehajtottam)

Figyelt kérdés
Samsung galaxy y-om van és augusztus eleje óta azt csinálja a telefonom, hogy kiírja: a telefon memóriája megtelt, illetve az üzenetek tára is. Egyfolytában töröltem le róla dolgokat, üzeneteket is, de még mindig azt írja ki. Megnéztem a memória telítettségét és 308MB hely van még raja...de az nem lehet mert sokkal több minden volt régebben rajta és akkor nem írta ezt ki. Újabban meg ha netezek akkor mindig kényszerbezárást csinál. Valaki tudna valamit javasolni, vagy inkább vigyem el szervizbe?

2012. szept. 15. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Hányas mb-os a memó kártya?

De amm szerintem vegyél nagyobbat.

Ha viszont ez nem lehetséges,nézz 'körül'!

Törölj üzeneteket,piszkozatokat,fölösleges játékokat(ha tudsz),mert azok veszik el a legtöbb helyet,alap zenéket(amik eleve rajta voltak) stb.

Sok minden van :"D

2012. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már sikerült megoldanom :-)
2012. szept. 16. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!