Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsun galaxy acenél hogy...

Samsun galaxy acenél hogy lehet kilépni gmailből? Ki lehet egyátalán?

Figyelt kérdés

És alap játékok, képszerkesztő stb gondolom nincs rajta, mert nem találtam?

Valahol lehet ingyen letölteni játékokat pl.angri b.,vagy láttam youtubon vmi ninjásat?

Köszi!:)



2012. szept. 15. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindent a Google Playről lehet letölteni , csinálj egy Google fiókot és le tudod őket tölteni onnan.

Alap játékok és képszerkesztő nincs benne , azokat is le lehet tölteni

2012. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Van fiókom csak telefonról nem tudok kilépni belőle, ez a fő gondom.

2012. szept. 15. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsődleges fiókból csak gyári visszaállítással tudsz kilépni. De akkor bukod a dolgaidat (kivéve a kártyán tárolt adatok) és még a playt se fogod tudni használni. Tehát nem tudom miért szeretnél kilépni belőle.
2012. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ha be vagyok lépve nem viszi az adatforgalmat?

Ezért akarok kilépni.

És azért hogy estleg más ne tudjon babrálni a fiókommmal.

Biztos nem lehet kilépni valahogy?


És a marketten mindegyik játéknál azt íja ki hogy nem kompatibilis az ace-el, ez most akkor hogy van?

2012. szept. 15. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszan lenyomod a bekapcsoló gombot és adatforgalom letiltása vagy Beállítások , fiókok és szinkronizálás, adatkapcsolat a háttérbennél kiveszed a pipát !
2012. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi, köszi!!!!

Nehezen jöttem volna rá!:$

Egyébként a beállításoknál jött be, a gombosnál csak a kikapcsolás+ módok voltak.


Ez most bénán hangzik de így csak akkor fogyaszt ha meg nyitom pl. google-t ugye?

És miért csak az LG-ken van rajztábla?


Köszi mégegyszer!

2012. szept. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!