Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a gorilla glass csak...

Ez a gorilla glass csak valami reklám fogás?

Figyelt kérdés
Egyik nap nézegettem a Galaxy S2 telefonomat, fény felé fordítottam és találtam rajta kisebb karcolásokat, pedig nagyon vigyázok rá. Állítólag a gorilla glass-t nem lehet nagyon megkarcolni, videókon késsel ütik a telefont és semmi. Ezek valami kamu videók? Hogy lehetséges hogy nekem megkarcolodik és le sem esett és sose teszem a telefont a kulcs mellé?

2012. szept. 15. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem az...

Nekem Galaxy S2esem van, mondjuk, hogy en is vigyazok ra, de ejtettem mar le parszor es egyszer meg golyostollal is neki alltam, es gyakorlatilag semmi baja, ja es tokot sem hasznalok...Ezelott egy Galaxy Spicam volt, igaz, hogy egyszer volt erintkezve egy kulcscsomoval, ez meg nem, es az azert elegge meglatszodott, de ugy emlekszem, hogy amugy sem volt valami karcallo, es azzal meg tokot is hasznaltam...

2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos módszerek, amikkel a gorilla glass-t is meg lehet karcolni, bár én nem ismerem őket. De a Defy-om többször is esett már durva betonra képernyővel lefelé, kulcs is kerül mellé néha, ennek ellenére még hajszálkarc sincs rajta. Tehát nálam bevált.
2012. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak ilyen hajszálkarcok vannak rajta. Nem nagy szám, csak érdekel, hogy mitől lehet ez.
2012. szept. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!