Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S bluetooth headset?

Sony Xperia S bluetooth headset?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha a telefont bluetooth headsettel használom, akkor nagyon halk a hangereje?? Már többfélével is próbáltam, hangerő maxon, de így is sokkal halkabb mint ugyanaz a headset más telefonnal párosítva.

Ez csak nálam fordult elő, vag másnál is? Jó lenne ha tudna rá valaki valamilyen megoldást mert így alig lehet hallani valamit. Előre is köszönöm.



2012. szept. 17. 10:41
 1/2 anonim válasza:
Esetleg másik headsettel próbálkozz, külön nem írnak ilyen problémáról, esetleg még egy szoftverfrissítés a telóra, lehet akkor megy:)
2012. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már három fajta headsettel is próbáltam, Sony ericsson V110, Nokia bh105, bh110, és minegyikkel nagyon halk pedig más telefonnal mindnek jó a hangereje. A telefonon gyári 4.0.4-es android van. Ugyh nincs ötletem sajnos.
2012. szept. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!