Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használta már vki a T-mobilnál...

Használta már vki a T-mobilnál a családbarát kedvezményt? Mi a vélemény róla? Akit bevonok ebbe, ő is fog erről értesítést kapni? Bármilyen T-mobilost be lehet vonni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 12:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Domino csomagot használok. Így is igénybe vehetem?
2012. szept. 17. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
én használom másfél éve. Szerintem korrekt ha nagyon sokat beszélsz. Bármelyik ts számra lehet, de pl annó tőlem megkérdezték a kért szám ki nevén van. Mivel jó nevet mondtam bekapcsolták, ám ha nem tudtam volna akkor is, hiszen nekik lóvé. Mix előfizu mellé van, de lehet feltöltősre is szerintem. Nekem a számlához írják a plussz költséget, szerintem neked levonni fognak. De. Ha pl magadnak és a párodnak akarod, akkor mindkettőtökét te fizeted! Nem külön számlázzák. Ha lefogy a pénzed mivel ezt kifizetted/lefogták utánna is használható. Értesítenek a bekapcsolásról. Gondolom a tiltásról is.
2012. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!