Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért van az hogy a telenornál...

Mért van az hogy a telenornál mindig legalább egy tizessel olcsobbak a telefonok mint pl a t-mobile-nál?

Figyelt kérdés
Mindig csodálkozom rajjta hogy a telenor sokkal olcsóbbért árulja a telókat mint például a t-mobile-nál? Ez miért van? Becsapás az egész?

2012. szept. 17. 19:59
 1/4 anonim válasza:
Nem, nem becsapás a telenor jobb fej én is náluk vagyok :)
2012. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond légyszive pár példát,mert én megnéztem vagy ötöt de a T-nél olcsóbb volt!
2012. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mindig is népbutítás marad! Érdemes megnézni a hátteret is, hogy pl. hiába 10.000.- Ft különbség, ha 1 helyett 2 évet kell aláírni - vagy beszéljünk egy okostarifa vagy ami a T-mobile-nál van Médiamánia csomagok összehasonlításáról! Lehet hogy olcsóbb, de a hűségidő alatt lehet hogy pont 100-200 ezerrel fizetsz többet a telefonszámládra! Járj utána!!! Az sem mindegy hogy perc, félperc, vagy másodperc alapú számlázással beszélsz!

Az is mérvadó, hogy kizárólag a T-nél találsz azonnali szervizt! Fontos tényező az is, hogy amig a Vodafonnál ha elromlik a telefonod elveszik tőled 2-3 hétre és csak akkor kapsz cserét ha az ügyintézőnek jó napja van! Vagy,, a T-nél van azonnali szerviz, kijáró szuperszerviz, és azonnali javítás, ugyanis szervizhálózatot is üzemeltet a T-mobil.

2012. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Praktikum és Domino dijcsomagot néztem!
2012. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!