Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az kérdésem hogy le van...

No89 kérdése:

Az kérdésem hogy le van tiltva lg g880 mini telefonom és hogyan tudnám feloldani? Mert használhatatlan így. Pl ha belerakok másik ugyanolyan kártyát nem ismeri fel, régebben vagy 2 éve előfizus volt.

Figyelt kérdés
az olyanoktól hogy büntetést kapsz érte stb . nem erre vagyok kiváncsi
2012. szept. 18. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mobilos boltban 3000ért meg tudják oldani, házilag nem lehet megcsinálni
2012. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Imei szám cserével. Ezt legegyszerűbben egy alaplap cserével lehet megoldani, de egy jobb gsm szervíz lehet, hogy szoftveresen is megtudja. Tehát mindenképp pénzbe kerül.
2012. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ez am segitett legalább tudom hogy saját úton nem tom megoldani de köszi
2012. szept. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!