Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyig még lehet majd...

Karácsonyig még lehet majd kapni Alcatel OT995-öt?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy most még nem tudom megvenni, mert még gyűjtenem kell hozzá (felét én fizetem, a többit a szüleim), és karácsonyi ajándékként kapnám, csak attól félek, hogy decemberre már nem lehet majd kapni.

2012. szept. 18. 15:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem odaírni, hogy a Tmobilnál
2012. szept. 18. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos kapható lesz, hiszen még csak nemrég jelent meg.
2012. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annak nem lesz jó vége ha a felét a szüleid fizetik, inkább vedd csak húsvétkor, de a SAJÁT pénzedből. Nem tudom milyenek a te szüleid, de ha ők is beleadnak úgy érzik majd, hogy beleszólhatnak - pl rosszul tanulsz elveszik.

Hidd el jobban jársz ha azt se tudják milyen telód van!

2012. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!:)

Igazából jó ez, hogy ők fizetik a felét, mert egyáltalán nem szólnak bele utána, az előzőbe bele sem fizettem, és sose csinálták, hogy "Most elveszem, meg ne csináld stb." Szerencsére nem ilyenek :)

2012. szept. 18. 16:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam bent a T-mobilenál és az egyik helyen azt mondták, kifutó modell, így nem biztos, hogy lesz decemberig. A nagy T-mobilenál pedig csak annyit mondtak, hogy azt sosem tudják előre, mit vesznek ki a addig a kínálatból. De ha április-május környékén jelent meg ez a mobil, akkor az nem hülyeség, hogy kiszedik karácsony előtt?
2012. szept. 25. 17:15
 6/6 anonim válasza:

2 dolgot jegyez meg

ne vegyél ilyen telot ha jót akarsz és főleg nem a köcsög tmobilnál :D

2012. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!