Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonról windows...

Androidos telefonról windows alapúra hogy rakjak át 1700 névjegyet?

Figyelt kérdés
Egy HTC HD2-ről a Vodaphone-ban átrakták egy Samsung Galaxy S III-ra a névjegyeket, mert 2 hónapra megkaptam kipróbálni, az gyorsan ment. Viszont holnap vissza kéne adni a telefont, de az üzletben nem tudják visszacsinálni, mert már nem ismeri fel a névjegyeket a HTC. Most mi legyen? Ez baromi sok telefonszám, pótolhatatlanok!

2012. szept. 18. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
S3rol exportalod .vcf-be, azt meg ismernie kell a HD2nek is.
2012. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Failed to save. Received data may be incomplete." Na ezt írja, mi legyen???
2012. szept. 18. 16:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan, nagyon kellene a segítség!!!!!
2012. szept. 18. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
az S3on nezd meg h rendesen szinkronizal-e minden adatot a google accountoddal. ha minden rendben mukodik, akkor a contacts. google.com weboldalon ott vannak a nevjegyeid egytol egyig. aztan raersz kesobb kitalalni h a hd2re mikor rakod ra oket
2012. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott vannak, de a HTC nem menti el őket!
2012. szept. 18. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát a gugli fiókodban fenn vannak a kontaktok és a hd2-re kéne? Én csak egyszer próbáltam ki kíváncsiságból winmó telóval néhány kontakton (mert nem akartam mindent összemosni). A telón az activesyncben hozz létre egy fiókot (configure server), ami a gmail exchange szerver szolgáltatására csatlakozik. Rohadt vagyok szájbarágósan leírni, a gugliban megtalálod a beállításokat. A beállított elemeket le fogja szinkronizálni a gugli fiókodból, pl. kontaktok, email. Utána törölheted is azt a szerverprofilt.

Egyébként meg k-ra nem értem, ha pótolhatatlanok, akkor miért nics rendszeres mentésed...

2012. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fateromé a mobil, csak ő analfabéta az ilyenekhez, szal úgy írtam mintha a sajátom lenne.
2012. szept. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!