Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S2-ről azt...

A Samsung Galaxy S2-ről azt hallottam hogy vízálló, ez most igaz? , vagy csak át akartak verni mert nem merem kipróbálni, nem lenne jó tönkretenni és ha mégis vízálló akkor az lenne még a kérdésem, az hogy hogy teljesen vízálló? . (lent)

Figyelt kérdés
..nem folyik be a víz a hangszóró vagy a mikrofon nyíláson vagy az mikro-USB- csatlakoztatón a víz? Tudom hülye kérdés de fontos nekem.
2012. szept. 18. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
:D Dehogy vízálló.Olyan telefon nincs amelyik nem vízálló.Magyarul ne azzal fürödj de ha egy kis eső éri az nem baj.
2012. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vízálló*(a "nem" szó nem kell)
2012. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor most mi van ? vízálló vagy nem ennyi volt a kérdésem mert itt van egy videó nézd meg

http://www.youtube.com/watch?v=GcW5dnjosWs

2012. szept. 19. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Miééért? Miééééééééért? Élvezed ha kínzol másokat...komolyan csak 5perc gondolkodás kellene.

Annyira látszik, hogy kamu videó.

1: nincs komment se "lájk" csík

2: se a videó elején se után nem nyomkodja a telefonokat

3: amikor a vízbe hozzáér a telefonokhoz a képernyőn semmi nem történik

4: szerintem mind a kettő csak egy üres ház

5: szerinted van bárkinek otthon arra pénze, hogy 300-400ezer forintokat áztasson próbából?

6: soroljam még?


De, hogy ne legyen OFF.


NEM vízálló!!!

2012. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!