Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A klón iPhone-ok miben különbö...

A klón iPhone-ok miben különböznek az eredetiektől?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát rengeteg ilyen téma van kicsit följebb ettől pl.
2012. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg mondom az igazi Iphonet normális emberek veszik a klónt meg azok akiknek az értelmi szintjük megegyezik a kérdező szintjével. Legyen ez a megfelelő ha ilyen stílusban ír akkor megérdemli hogy tudatlan maradjon!
2012. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos hogy legyen igazad a keresőbe nem telik 10 mp beírni hogy iphone és ott én 4 ilyen kategóriát látok nekem összesen 5 kattintás és 2.45 mp kellet hogy megtaláljak egy ilyen témát. és amúgy a fele oldal ilyen témákkal van tele.ÉS hogy válasz is legyen nem sémiből nem éri megvenni a klont mert az szar ocska tömeg termék.
2012. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerinted a klón armani miben különbözik az eredetitől...pfff..14 elmúltál már??
2012. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kutyus70 ***** válasza:

Remélem csak kíváncsiságból kérdezed, mert aki ismeri az igazi iPhone-t, meg úgy általában az Apple termékeit, az ilyen klónt sosem venne. Persze vannak kevésbé tehetős emberek is, akik nem tudják mindig megvenni az éppen legújabb iPhone-t. De még mindig sokkal érdemesebb megvenni mondjuk egy eredeti iPhone 3G-t, 3GS-t, esetleg egy iPhone 4-et, mint egy 4S, vagy 5-ös klónt! T-Mobile úgy tudom a síma 4-et már ingyen odaadja 2 év hűséggel. Aki mégis klónt vesz, az vagy nem tudja felbecsülni az Apple termékek valódi értékét, vagy feltűnési viszketetsége van... (bocs, ha ez rád nem vonatkozik)

De ami a különbséget illeti, nos én csak azt tudom amit hallottam, ugyanis a kezemben sosem volt, nem is lesz. Ami meg a klónokat árulgatókat illeti, ők nem verik nagy dobra a hiányosságait, sőt, ha látják, hogy madarat fogtak, akkor arról igyekeznek meggyőzni, hogy semmivel sem különbözik az eredetitől. Én amit hallottam, példáúl a kamera, ami jó esetben is úgy 1.5 megapixeles, a GPS teljes hiánya, sőt néha még a WIFI sem működik, vagy ha igen akkor nagyon lassú. A kijelző természetesen nem retina display, hanem valami olcsó gagyi, és olyan pixeles, hogy szinte szabad szemmel meg lehet számolgatni a pixeleket. Az érintésre sem olyan érzékeny. Természetesen az operácios rendszer sem nem eredeti IOS, hanem az is csak annak valami klónja, így azért is akadózik és alapból lassú. Sorolhatnám még, hogy miért nincs sok köze a klónoknak az eredeti iPhone-hoz, de szerintem ez is éppen elég...

2012. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!