Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek samsung galaxy s2...

Szerintetek samsung galaxy s2 vagy iphone 3GS?

Figyelt kérdés

Én is unom már az ilyen kérdéseket, de erre kiváncsi vagyok. Mert tudnék szerezni egy s2-őt 45ezerbe ami kihagyhatatlan ár szerintem(annyi hogy bevan törve a képernyő de működésbe nem gátolja, ha meg úgyvan kicseréltetem a képernyőt de még akkoris...) vagy inkább egy iphone 3GS? Nem vagyok annyira az iphone híve... mindenkinek az van:D elég idegesítő hogy 10 emberből 7nek az van... csak divat telefon, de mégis szerintetek melyik a jobb? tudásba és mért? köszi a válaszokat:D

Vagy lenne még esetleg egy ace de szerintem akkr már ezek jobbak..


2012. szept. 18. 20:44
 1/6 anonim válasza:
Hát figyelj... a Galaxy Acehoz képest a másik kettő sokkal jobb.:) Nekem jelenleg iPhone 3gs van. Szerintem nagyon jó telefon, és kb 3 év alatt eléggé kiismertem. A Galaxy S II szerintem jó telefon, és elvileg ezt néhány teszt is bizonyítja.:) Én a helyedben iPhone-t vennék. Ha esetleg azt választod, és nem tudsz valamit akkor csak írj privát üzenetet és segítek.:D
2012. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha értem köszi a segítséget.:D Még várok egy kicsit, eladom a mostani telómat és utána majd lesz valami.(kaptál zöldet:D)
2012. szept. 18. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen helyen vagy hogy 10 ből 7 nek szifon van, én ismerőseim közül ha 100 ból 1 nek van :D sgs2 sokkal jobb mint 3gs. samunál legjobb jelenleg s3, szifonnál meg az 5, de jó a 4 meg a 4s is, azalá ne menj
2012. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előttem lévő hozzászólónak üzenném: Ne haragudj meg,de a sciphone/szájfon avagy ahogy te írod szifon az a gagyi,szóval az a klón. Az iphone pedig az eredeti :D Al Capone: Ha rám hallgatsz veszel egy Iphone-t mert az Iphone-nál jobb készülék nem kell szerintem. Tapasztalatból mondom mert volt is és van is ilyen telefonom. Szóval sztem maradj az Iphone mellett. Amúgy a jelenlegi telód amit el akarsz adni az milyen fajta? :)
2012. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha jólvan köszi.:) Lehet hogy iphone lesz akkor.:D Csak egy samsung monte...
2012. szept. 21. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S2.iPhone-t 4s alatt ne.És még az is túl van árazva.
2012. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!