Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van ha -ba megy az egyenlegem?

Mi van ha -ba megy az egyenlegem?

Figyelt kérdés
Pár napja -ba ment az egyenlegem eléggé.Ezt meg tudják nézni valakik hogy én -ba vagyok?Vagy azt senki és nem is törődnek azzal?
2012. szept. 19. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Okés, hogy telefon egyenlegre nem telik, mert új nyelvtankönyvet kellett venni, de olyan sokba kerül kiírni, hogy "mínuszba" v. "negatívba"?

A szolgáltató látja, hogy mínuszban vagy. Nem tudom számol-e fel kamatot, de a következő feltöltésénél el fogja vonni az egészen biztos.

2012. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jólvan köszönöm az oltást nemtudtam hogy ekkora probléma lesz! :(

És ha nem töltök rá sokáig? Mert nem az hogy nincs pénzem hanem hogy feleslegesnek tartom hogy feltöltsem.Akkor azt valami képpen kérni fogják? Vagy mi történik?

2012. szept. 19. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony jó kérdés. Pár száz forintért nem hiszem, hogy zargatnának, mert csak a levél legalább egy 100-as :)

Túl sokat meg nem hiszem, hogy mínuszba engedne menni.

2012. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!