Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Sony Xperia Tipo vagy Alcatel OT995

Figyelt kérdés
Elsőnek a Sony tipot szerettem volna megvenni,de az ismerősöm mondta hogy az nem olyan jó mert hamar tönkremegy (a szoftvere,vagy szar a szoftver vagy valami ilyesmi)És azt mondta hogy az Alcatel OT 995-t ajánlja.
2012. szept. 19. 14:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem sajnos egyik sincs, de mindenképp alcatelt venném meg mivel sokkal jobb tudásilag. 1,4 proci 512mb ram 4,3" kijelző stb. tipo meg 3,2" kijelző 800mhz proci áhh szerintem nem is kérdés.
2012. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismresődös valszeg nem ért a telefonokhoz valami fényesen, mert a Tipo nem megy hamar tönkre...(illetve ugyanolyan hamar/ nem hamar megy tönkre, mint a vele egy árkategóriások) Az Alcatel OT-995 jóval erősebb, és valamennyivel drágább is, de megéri.
2012. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!