Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik normálisan a Sony...

Nem működik normálisan a Sony Ericsson Xperia Minim?

Figyelt kérdés
Egy februárban, a T-mobileban vásárolt készülékről van szó. 2 hete elkezdett olyanokat csinálni,hogy be van állítva az ébresztő (nincs kikapcsolva a telefon) és nem ébreszt, ha meg ébreszt,akkor 1-2 másodpercig csak és abbahagyja. Amikor valakit hívok,ő nem hall engem,vagy egyáltalán nem hívja fel.Az akksiját feltöltöttem 100%-ra utána újraindítottam és 100ról 94re csökkent le.Az lenne a kérdésem,hogy ezzel most mit csináljak? Szoftvert már frissítettem rajta (vagy 2x,utána az ébresztés jó volt,de rá 2 napra ugyan olyan rossz),azt hittem az a baja,de nem.Tanácstalan vagyok,kérlek titeket segítsetek nekem,hogy mit csináljak!Köszi előre is!

2012. szept. 19. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Szia! Bele nyúltál e már? Ha nem ajánlom a [link] innen frissiteni 4.0.4 re


Üdv

2012. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem nyúltam bele,arra gondoltam,hogy visszaviszem a T-mobilehoz,hátha tudnak valamit csinálni vele,de félek,hogy kiröhögnének,hogy ez a bajom,és ilyen nem lehet..Nem nyúltam még a telefonba,mert akkor elveszik a garancia.
2012. szept. 21. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ne félj hogy kiröhögnek, mennek oda kérdezősködni sokkal nagyobb hülyeségekkel is.Vagy elviheted egy GSM szervízbe.
2012. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! milyen szoftver van rajt?
2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!