Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás, szerintetek?

Telefon vásárlás, szerintetek?

Figyelt kérdés

1, [link]


2, [link]


3, [link]


ezek közül választanék,lenne 1-2 kérdésem a telefon és a díjcsomaggal kapcsolatban:


1,először is szerintetek ezek közül melyik a jobb(sorrend is jöhet) és miért?saját tapasztalat is érdekel...


2,mozaik xs csomaggal venném ami havi 3200ft és a telefon árnál ott van,hogy úgy kb 33ezer forint...ezt a 33ezret ott kell helyben kifizetnem vagy 0ft-ért elvihetem..nem értek hozzá :/ leírnátok nekem hogy ez akkor havi mennyi lenne ?hűségnyilatkozattal stb...



2012. szept. 19. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Alcatel OT995 (ár/érték arány)

2. Nokia Lumia 710 (megbízhatóság)

3. SONY Xperia Tipo (szerintem már elavult)


Egyébként jól mondod, 0ft-ért elhozhatod onnan a telefont, és ezt követően 2 évig havi 3200ft a havidíj. Remélem segíthettem, és sok szerencsét a telefonodhoz!

2012. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen segítettél...én is az első 2őn rágódok :D
2012. szept. 19. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott végülis azt kell eldöntened, hogy mi tetszik jobban: a Windows Phone, vagy az Android?


CPU és GPU, meg a kamera is ugyanaz, VISZONT a Nokia nem bővíthető, csakis a 8GB-s tárolóhelyet használhatod. Ha nem hoz nagyon lázba a WP7, akkor mindenképpen az Alcatelt választanám.

2012. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Lumia 710-et választanám. Amúgy android bu.zi vagyok, de érdekelnek más oprendszerek is. Igazából Lumia 710-et annyira mégse, de lehet belekostolok egy WP8-ba majd.

Tipo-t nem vennék. Ergo: nokia, alcatel, se


A pénzes cucc úgy működik, h mindegyik telóért leteszel 30 rugót és 2 évig fizeted a 3200-at. Akkor viheted el 0-ért ha a 3200 mellé szintén két évig fizetsz kb 1200-at. Ezzel végülis a 30ezret fizeted 2 évig, 0%os THM-mel.

2012. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!