Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri várni a...

Szerintetek megéri várni a Galaxy S4-re februárig, vagy vegyek október körül 1 Galaxy Note 2-t?

Figyelt kérdés
Milyen újítást hozhat, ami miatt nem érné meg váltani Note2-re?

2012. szept. 19. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél Note2.Gondolom hogy az S4 még jobb lesz mint az S3 holott már az S3 is túl jó ahhoz hogy bármi is kihasználja.(úgy értem teljesen)
2012. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A Note 2 2GB rammal jön, így az S3-nál erősebb.

Azt pletykálták az S4-ről, hogy fullhd kijelzővel, 4maggal, 2gb rammal. Viszont volt már hír róla, hogy nagyobb belső memóriákat készít a Samsung, szóval lehet, hogy az is lesz benne majd. Lesz még majd december körül új opengl-es cucc is, szóval az is lehet benne. Talán ütne, de nekem a Note az S-Pen miatt is tetszik, és szerintem már azt ellehet fogadni pár évre. :)

2012. szept. 19. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg az S5 -öt, az biztos jobb vétel lesz majd...


Komolyra fordítva: Én biztos egyiket sem venném meg, jobb választás az Xperia P, S, vagy az Ion. Samsungos fronton - amelyet amúgy a helyedben kerülnék - a Galaxy S2 is bőven elég minden feladatra, sem az S3, sem a Note 2 nem használja ki a benne rejlő erőt, a 4 magos chip egy egészséges parasztvakításnak elmegy, de gyakorlati haszna NINCS.

2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az Xperiák kezelőfelülete nem tetszik. :D

Amúgy 1 S2-m van, és kicsinek tartom a 4.3"-t, ezért akarok cserélni.

Az Xperia nem nyújt többet, mint 1 S2 szinte(a kijelzőn kívül).

Ha pedig váltok, akkor 1 nagyobbra cserélek méretileg.

Addig oké, hogy erősebb hardver, de a játékok sem fognak rajta akadni 1 darabig, és tovább jó lesz.. :D

Játékra kell leginkább, mert szeretek játszani telefonon.

Amúgy miért kerüljem a Samsungot? Szinte a legjobb supportja van. Garizásban is korrektek, és a csúcskészülékük veri az összes ellenfelét.

2012. szept. 19. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
S2 -d van, és kevesled a méretét!? Ha már ennyire játszani akarsz, és ilyen sok pénzed van (már ha a te pénzed), vegyél inkább számítógépet. Amúgy csak azért kerüld a Samsungot, mert az alsó- és középkategóriában bóvli, túlárazott vackokat gyárt, a kevésbé hozzáértő meg megveszi, mert "az Samsung". A felső kategóriás modellek már jobbak mind az anyaghasználat, mint az optimalizáltság szempontjából, de az áruk miatt azok sem rúghatnak igazán labdába véleményem szerint, mikor a többi gyártó jóval kedvezőbb ajánlatokat kínál, olcsóbban. Az meg csak hab a tortán, hogy az androidos mobilok felületét könnyen át tudod szabni egy Go Launcher -rel, és máris olyan lesz a menürendszer, amilyet te szeretnél. Ha ezek után sem tudsz döntésre jutni, azt mondom - és mindezt jó tanácsként -, hogy hagyd a fenébe az egészet, mert ezenkívül ez már nem áll másból, mint a felvágásból, hogy olyan telefonod legyen, mely papíron nagyon tuti, de a szolgáltatásai negyedét sem használod ki.
2012. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van számítógépem, és azon is tudok játszani, de szeretem az Androidos játékokat.

Igen, nagyobb kezem van, és elveszik benne. Szoktam sokat jegyzetelni telefonon, és ezért is szeretnék Note 2-re váltani. Akkor felesleges kerülni a Samsungot, mert én ismerem a készülékeit, és azt is, hogy milyeneket ad ki..

Mondjuk 1 One X-en nem lehet játszani a gameloftos játékokkal, mert nincs támogatása..

Azért eléggé ronda az a Go Launcher. Az S2-m rendszere kinézetre úgy néz ki, mint az S3 kezelőfelülete, és nem Go Launcher, hanem 1 rendes. A Lockscreen is S3-as.

Az én pénzemből van, mert én dolgozok meg érte, és havonta mindig félreteszek valamennyit, hogy meglegyen.

Nem vágok fel vele. Ismerek 1 gyereket, aki azért vett 1 Tabletet, mert fel szeretett volna vágni a többiek előtt, és semmi fogalma nem volt róla, hogy mit tud. Sajnos semmit, de legalább a többiek azt hiszik, hogy az sokkal jobb, de az rájuk tartozik. :D

Játékra használja, de csak ilyen oldalnézetesek mennek rajta.

A teljes tudását senki nem tudja kihasználni, mert erős készülék. Netezésre is használom ugyanúgy, azért is kicsi az S2, de tabletet nem szeretnék venni, mert azt nem lehet csak úgy zsebre tenni.

2012. szept. 19. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne GO Launchert, hanem valami mást állíts be. Egyébként én az Xperia Ion-t ajánlanám. 4,6" a kijelző, ami azért nem kicsi, és kétmagos, ami még 2-2,5 évig elég lesz. És mire már ténylegesen kéne a négy mag, addigra ezeknél sokkal jobbak lesznek. Ezért veszek én hétvégén Xperia Ion-t. Ezen úgysem fog akadni semmi, és még jól is néz ki, ráadásul minfjárt itt van rá a JellyBean.
2012. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most akarsz telefont venni, vagy februarban? En pl. mindkettot meg fogom venni, pedig most S3-am van. Amugy meg mennyire biztos az, hogy februarban jon az S4? Mert szerintem egyaltalan nem az.
2012. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Volt 1 hír arról, hogy az MWC-n szeretnék bemutatni a legújabb készüléküket, és utána évente adják ki majd.

Bár ez csak pletyka, de hihetően hangzik. Majd meglátjuk, hogy mi lesz. De szerintem a Note-t fogom venni, mert annak úgyis lesz pár új funkciója, amit az S4-ben nem lehet majd megtalálni.

2012. szept. 20. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!