Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a nokia...

Mi a véleményetek a nokia lumia 710-es telefonról?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy mi a jó a wp7-ben és nagyjából mér jó vagy rossz ez a teló.

2012. szept. 19. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most vennék okostelefont, akkor biztos hogy a Lumia 710-et választanám.
2012. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WP7 egy nagyon stabil gyors rendszer.Ha Androidot szereted akkor inkább ne válaszd,mert ezt a rendszert nem lehet testreszabni.Max a csempéket tudod mértezni miután kijön a WP7.8.A teló nem rossz de a paramétereit nézd meg nehogy valami kevés legyen benne!
2012. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maga a Nokia hardver, amire rápakolták a WP 7-es op.rendszer, nagyon gyors, aránylag nagy kijelző, könnyen kezelhető, szép telefon.

Amit negatívumként el tudok róla mondani, hogy a csengőhang beállítás nem annyira egyszerű, bluetooth-on fájl nem lehet küldeni, illetve a Windows Phone rendszer miatt, nem használható a telefon adattárolóként, tehát itt nincs olyan telefon rádugva a PC-re és azt másolok le és fel amit akarok! :)De hozzá lehet szokni!


Én nagy szívvel merem ajánlani, mert nem fogsz csalódni benne! :)

2012. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és még várom a továbbiakat.
2012. szept. 19. 18:09
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nem igazán ajánlom a telefont, nekem két hónapig volt és le is cseréltem. Bár megjegyzem eddig csak nokiám volt. Az utolsó az 5800 amiről váltottam. Ez után szerintem hatalmas csalódás. Nem igazán sikerült a nokiának azt nyújtania amit vártam tőle. Maga a telefon nagyon szép, kijelző, forma stb. A menü elrendezése szerintem bonyolult kicsit. A kamera 5 mpx, de hozzáteszem nem csinált olyan szép képet mint az 5800, pedig az csak 3,2 mpx. Az alkalmazások nagy része fizetős, ez is hátrány az androiddal szemben. Se videót se képet nem tudtam küldeni egy telefonnak se, és persze küldeni se tudtak nekem. A csengőhang beállítás már csak hab a tortán. (1 mb-nál nem lehet nagyobb, 39 másodpercnél nem lehet hosszabb, és nem lehet jogvédett). Tehát nem egyszerű. :)))) Most lecseréltem egy Alcatel OT-995-re, androidos szép és egyszerű, nekem bejött. Persze ízlések és pofonok, mindenki döntse el mit szeretne. Sok sikert a választáshoz. :))))
2012. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát csengőhangot olyan nehéz rárakni,tényleg?Free Ringtones alkalmazást lekapod a piactérről,és azt dobsz a telóra amit akarsz,csak beírod az előadót azt kidobja.Félelmetesen nehéz.:)Bluetooth adatküldés nélkül én megvagyok,bár 7.8-on azt is megoldják,nem mintha sok értelme volna sztem.

Persze hogy nem olyan egyszerű mint az 5800,nekem is az volt,és imádtam.Alcatelt meg ne vegyél.Nem bírja a futó alkalmazásokat,kikapcsol a zsebedben ami gáz.(több helyen is olvastam,2-3 hónap után kezdődnek a bajok)

Azért jó a WP,mert soha nem akad,nem fagy le,ja és a face a legjobban illeszkedik a WP-be sztem,mintha a telefonhoz tartozna,szakemberek is osszák ezt a véleményemet.

2012. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!