Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szerezhetek iphone 4-et?

Hogy szerezhetek iphone 4-et?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy iphone 4-et . Telenoros vagyok és szeretnék egy olcsó iphone 4-et és már láttam tmobilnál egy nagyon szimpi 990Ft-os tarifásat. Mindenképp olyat szeretnék amit számláznak ha telefonálok. De tudom, hogy 2000 Ft-t fölött nem szeretnék tarifás telefont és abban is tisztában vok, hogy a szüleimnek nincs 100-200000 forintja iphone 4-re előre köszi.

2012. szept. 19. 18:03
 1/1 Savannah :) válasza:
én is telenor-os vagyok és én is szeretnék Iphone 4-et. azt ajánlom hogy kérdezd meg a szüleidet hogy ha összegyűjtöd a készüléknek az árának a felét akkor megkaphatod-e. én is ezt fogom alkalmazni.
2012. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!