Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy+ telefonra...

Motorola Defy+ telefonra hogyan lehet magyar nyelvű menüt telepíteni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Főzött rom vagy Playről a More local2
2012. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nos nekem is ilyen gépem van és mindenféle magyar oldalról lehet leszedni rá egyéb Cyanogen meg Speedforce ROM-okat. DE! Ne tedd! Mind tele van Buggal és nem is 100%-ban tudnak magyarul! Sokkal jobb ötletem van, amit én csak hosszas tesztelések után találtam meg!

Javaslom a MIUI 2.3.7_2.4.17_defy+DSJ ROM-ot!

Hihetetlen gyors lesz a gép, az alap 1000MHz helyett 1100-ig tuningolható és ami a legfontosabb, hogy 100%-ban van benne magyar nyelv is! Amennyiben raktál már fel ROM-ot, nem lehet gond.

De soha ne feledd: Full Wipe : Ez 3 lépésből áll. Az első a Wipe data/factory reset, a második a wipe cache partition, a harmadik pedig az advanced menü, Wipe Dalvik Cache . Ezt a 3 lépést minden új rom telepítése előtt meg kell csinálni.

Fontos még, hogy a ROM telepítése után fel kell tenni a billentyűzet apk-t is és tádááámm: lett egy MIUI-s Defy Plus-od, full magyar menüvel. Viszont, ha nem szereted az IPhone stílusát, akkor felejtős.

Ja, majd elfelejtettem! Az oldal címe ahová ingyenesen be kell regisztrálnod, hogy leszedhessed a ROM-ot és a kiegészítő billentyűzetet:

[link]

Majd írd meg, neked hogy sikerült! Sok sikert és mivel az oldal angol, ne ijedj meg, nyissad meg a Google Chrome-mal és van benne fordítási lehetőség,de a ROM-ba tuti van magyar nyelvre állíthatóság!

Üdv!

2012. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!