Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program, amellyel...

Van olyan program, amellyel tudnám használni az előlapi kamerát fotózásra is?

Figyelt kérdés
Lg Secretem van, és az előlapi kameráját csak videohívásra lehet használni. Tudtok olyan programot, amelynek segítségével fotózásra is használhatnám? Ha igen honnan tölthető le?
2009. aug. 1. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

nincs, és én nem tudom elképzelni, hogy az első kamerát ne lehetne fényképezésre használni

max nem értesz hozzá, csak divatos telcsit akartál....

2009. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Nekem sony Ericssonom van és tényleg nem lehet az első kamerát fotózásra használni:(
2009. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem LG-m van és mindne probléma nélkül megy... (Ku990)

Első voltam

2009. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Viewtym van es a beallitasokban lehet valasztani hogy melyik kameraval fotozz..
2009. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

légyszi az írjon aki tudja!Kedves 1. válaszoló, nem én vagyok hülye, de azért köszi! bármelyik Secret tulajdonos megmondja neked, hogy bizony-bizony ennél a telefonnál az előlapi kamerát nem lehet fényképezésre használni, akármilyen meglepő is. Amúgy ha nem vagy képben, minek válaszolsz??

Kedves 3. válaszoló, a barátomnak is Ku990-je van, és tudom, hogy annál működik a dolog:) nem is ezt kérdeztem...

Köszönöm a hasznos válaszokat. Ha valaki tud ilyesmiről, légyszi írjon!

2009. aug. 1. 13:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott:) Ha valakit érdekel, a progi neve facewarp.
2009. aug. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!