Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo vagy Motorola...

Sony Xperia Tipo vagy Motorola Defy Mini?

Figyelt kérdés

a defy mini-n elfutna az androidos mass effect játék?


ugyan az a gpu és ugyan annyi ram van mind 2 be


csak a defy mini 600 mhz-s processzorú a tipo pedig 800mhz?


melyiket vegyem szerintetek? (netezésre is használnám)



2012. szept. 20. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
nem használnám játékra max 1-2, inkább netezésre meg telefonálásra kell és ha erre a defy mini is jó akkor nem költök + 4000 ft-ot
2012. szept. 20. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Tipót ajánlanám!!! Mert már alapból ICS rendszerrel kapod és frissítve lesz 4.1 Jelly Bean-re. Ha egy továbbfejleszthető minőségi telefont szeretnél, ne sajnáld azt a plusz 4 ezrest érte, mert igenis megéri.Igéretes és kelendő darab a Sony Tipo :)
2012. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elmondhatom magamról, hogy volt már 600 mhz-s processzorú teló a kezemben,, Androidos vagyok, és Tipo-t is kipróbálhattam már.(Ezt azért írtam, hogy nem csak a fórumok alapján beszélek)


a "fő" kérdésre a válasz: Sony Xperia Tipo(indoklás később)


2. kérdés(sak a defy mini 600 mhz-s processzorú a tipo pedig 800mhz?): Igen


indok:Azért a Tipo-t vedd, mert tényleg alapból ICS van rajta, és még a JB-t is megkapja, és az a 200 mhz különbség sokat számít. Defy Minit nem tartottam még a kezemben, de szerintem Tipo-ra nagyon jól optimizálták az Androidot. SZia!

2012. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

motorla defym van 2,5 éve és ennél jobb telefon ebben az árkategóriában nincs... hidd el nekem...

egyszer beleejtettem a balatonba és a haverokkal 15-20 percig kerestük aztán megtaláltuk és semmi baja sem volt, pedig köves rész volt és egy karc sem volt rajta, és a hangszórók is remekül működtek. ja és a játékok is nagyon jól működnek.

bár nekem defym volt, egyik haveromnak defy minije és azt monddta h defyt kellett volna vennie, úgyhogy szerintem ne minit vegyél hanem simát (de ne defy+-t)

2012. nov. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!