Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi egy program...

Zsombi98 kérdése:

Miért nem engedi egy program sem, hogy feljebb huzzam a CPU-m sebességét androidos telefonomnak?

Figyelt kérdés
Mindeggyik csak lejebb engedi de feljebb egy sem.(Huawei Ideos X1)

2012. szept. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Rootolni kell hozzá meg egy olyan kernel is kellene ami támogatja az OC-t.
2012. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk sikerül felhúzni, akkor meg más bajaid támadnak, de tegyed (ha tudja a kernel szintjén)..
2012. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rootoltam már, de kernelt honnan tudok letölteni?
2012. szept. 21. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Megkeresed a neten létezik-e a telefonodhoz olyan (esetleg nem hivatalos főzőtt) ROM, amely romjában benne van ez a lehetőség.

Ha igen, letöltöd, megkeresed ha nincs, hogyan kell a romot ráflesselni a telódra, és megcsinálod.

Utána húzogathatod a processzor frekvenciáját, aztán majd megjelensz itt olyan kérdéssel, miért merül gyorsan a telefonom (na vajon miért), és miért fagy olyan sűrűn (na vajon miért)?

Bocsáss meg, én nem keresem meg és csinálom helyetted.

Saját telefonomhoz megkerestem, letöltöttem, megcsináltam, már azóta vagy a 6. egyre frissebb rom van fenn, kiválóan működik, de eszembe se jutott húzni a procit, pedig a lehetőség meg van rá. Sokáig szeretném használni, tudod?

2012. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak tudod én azért szeretném a procit húzni mert nekem akadnak a játékok és lassú.
2012. szept. 26. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt én tudom, Te miért szeretnéd húzni..

Ha nagyon akarod (és van rá lehetőség) cuppanj rá a netre, keresd meg a módját (megsúgom a leírás legalább fél oldal, és ha egy lépést elrontasz már "féltégla" lehet a készülékből) és tedd meg.

Sok-sok készülék "lelkében" kotorásztam, kezdve a navigátortól, a WinMo-s PDA-ig, most Androidost bűvölök, vagy a 20. rom van rajta, de SOHA (ismétlem SOHA) nem állnék neki ilyen manipulációnak egy Gyikon kapott válasz alapján.

2012. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És akkor jön majd az amit korábban írtam, erre komoly esély van:

Utána húzogathatod a processzor frekvenciáját, aztán majd megjelensz itt olyan kérdéssel, miért merül gyorsan a telefonom (na vajon miért), és miért fagy olyan sűrűn (na vajon miért)?

2012. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De tessék, csináld!

[link]

Ezután rángathatod azt a szerencsétlen processzort.

A gyártó se hülye, hogy gyengébb képességekkel ad ki egy eszközt annál, mint amit (szerinted) tud.

A több tudás nagyobb árat és eladott darabszámot jelent!!!

2012. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!