Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson xperia arc s...

O.Csaba kérdése:

A sony ericsson xperia arc s telefonomon nem tudok alkalmazást letölteni a google playen, se telefonrol se netröl, android 4. 0-m van, hogyan lehetne megoldani ezt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hibaüzenet vagy valami van?
2012. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyit ír a telefonon hogy túllépte a kapcsolódásra szánt időkorlátot.az interneten meg annyit ír hogy nem található android eszköz ehhez a felhasználóhoz.
2012. szept. 21. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen adatkapcsolatot használsz.Wifi vagy 3G. Általában akkor van ilyen,mikor az igényelt sávszél vagy letöltési sebesség nem elegendő a letöltéshez,vagy cache ürítésre van szükséged.
2012. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az oprendszer szinkronizálási hibájára gyanakszom, a Minimnél is volt ilyen. Nekem a telefon újratelepítésével oldódott meg. Próbáld meg újraformázni a telefonodat,és friss rendszerrel bejelentkezni a fiókodba,mert hirtelen más okosságot nem tudok javasolni. Várom válaszod :)
2012. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké megprobálom,köszi a választ!
2012. szept. 21. 12:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Most fogok átállni nagyobb csomagra ahol jobb a net!ha ott se hozz be semmit akkor ujratelepítem a rendszert!elöre is köszi lehet hogy tényleg a sávszélességgel lesz a gond
2012. szept. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!