Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől olyan nagy szám az új...

Mitől olyan nagy szám az új Iphone 5?

Figyelt kérdés

Nekem az Iphone 4 S sokkal szimpatikusabb, azt próbáltam is és nagyon szuper :) hamarosan szeretnék egy olyat venni.


De az 5.. hát nem tudom :D annyi hogy nagyobb a kijelzője? Mi kerül rajta 400e forintba...?


2012. szept. 21. 10:31
 1/7 anonim válasza:
pénz,pénz,pénz minnél jobban behúzni a sok idiótát ennyi :D Az egész Apple erről szól kb.Sokan menőzésből veszik meg :D.Soha az életbe nem adnák érte még 200 ezret sem nem h 400at.Samsungnál sokkal jobb telók vannak.
2012. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ez az apple a technika vuittona vagy hogy mondjam... :D bár nekem tényleg tetszik a 4 s :)


Amúgy olyanok véleményére lennék elsősorban kíváncsi akik apple felhasználók. :)

2012. szept. 21. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
egyrészt nem 400ezer, ugyanannyiba kerül, mint tavaly a 4S induláskor. amúgy meg aki például vesz egy samsung galaxy s3-at, az nem menőzésből veszi? egyébként meg nekem is iPhone 4-em van, de nem abból a fajtából vagyok, aki elvakult fan...én se venném meg az 5-öt, esetleg mikor lejjebb lesz az ára. a mostani telómat is valamikor tavasszal vettem használttan, én sem adnék ki 150ezret egy telefonra. én azokat nem értem, akik most külföldön ülnek/állnak sorban apple store-ok előtt...na az ilyenek azok, akik verik magukat arra, hogy nekem már akkor volt i5-öm, amikor itthon még nem is forgalmazták...és akkor mi van? :D
2012. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

iPhone 200 ezer

Samsung Galaxy SIII 170 ezer. (Kb ezek vannak egy szinten)


Most nehogy már 30 ezren vitázzanak az emberek... Ha ennyin múlik inkább veszek almásat, mint egy olyat, amiből évente kijön 5....


Egyébként nekem 4S-em van, és szerintem nagyon felesleges az 5-ös, nem tud annyival többet, hogy új telefont kelljen hozzá csinálni. Az iOS 6-os frissítéssel be is érte a 4S az 5-öt, csak a képernyő kisebb.... Az meg hogy 2 vagy 4 mag, annyira nem számít egy telefonnál, hogy csak na. (20 mp alatt tölt be egy 2 órás full HD videót, vagy 15...)

2012. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam pontos árat csak hallottam írtam.. :D köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 21. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a 400e mégis honnan a fenéből jött?

200e a Tmobilenál függetlenül.

Alap előfizetéssel meg 10e-el több csak, (180e vs 190e) mint az i4S. Ha most vennék akkor már inkább az i5 10e-el többért, mint az i4S, főleg hogy kamatmentes részletre megveheti bárki.


Egyébként nem tudom mi olyan nagy szám benne. Igaz nekem az i4 is bőven elég.

2012. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!