Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry vagy Sony Xperia?

Alexandra020 kérdése:

BlackBerry vagy Sony Xperia?

Figyelt kérdés

Okostelefont szeretnék venni, elég kezdő vagyok ebben a témában, még sosem volt ilyenem. Két mobil került szóba nálam, az egyik a BlackBerry Curve 9360, a másik pedig az Sony Xperia U ST25i. Az az igazság, hogy nem nagyon tetszik nekem az érintőképernyő, ezért a BlackBerry szimpatikusabb, viszont összehasonlításnál a "számok" alapján az Xperia volt a meggyőzőbb... Nem tudok dönteni, nem egy olcsó telefon egyik sem, szerintetek melyik "éri meg" jobban, esetleg vélemények, tapasztalatok? Nagyon megköszönöm, ha segítetek!! :)

És légyszi, normális válaszokat, buták kíméljenek...



2012. szept. 21. 12:00
 1/4 Tachy Martyn válasza:
83%
Szerintem a BlackBerry sokkal komolyabb .
2012. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azzal számolnod kell, hogy Blackberry-t ha teljesen ki szeretnéd használni, akkor kell külön BIS/BES előfizetés is. Anélkül szinte csak az alapdolgokat tudod rajta használni.
2012. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elég 5,5 GB tárhely a telefonon, mindenképpen az U-t venném a helyedben. Nekem már 2 hónapja ez van, maximálisan elégedett vagyok vele.NEM BŐVÍTHETŐ SD KÁRTYÁVAL!Gyors, nem akad.
2012. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! De mi az a BIS/BES előfizetés? :$ Olyant hogy lehet csinálni? Anélkül az alkalmazások nem is használhatóak? És ha wifi-vel kapcsolódok a nethez, akkor sem?
2012. szept. 22. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!