Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy windows rabletet...

Android vagy windows rabletet vegyek?

Figyelt kérdés

és milyet?

főleg játékra kellene majd

ezért minimum 1gb ram / és 4 magos legyen


nexus 7re gondoltam eddig


de windowsnál nem tudom hogy azokrará lehet tenni pl cod2-őt vagy f1et?

bocsi ha hülyekérdés de na....


ja az ár max 120eFT de mondhatsz e fölötit is max spórolok!


jah és nem akarok iPad-et



2012. szept. 21. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:
*tabletet
2012. szept. 21. 15:03
 2/8 blex ***** válasza:

hát windows alatt gondolom a win8-ra gondolsz, nem a 7-re. ennél csak arra kell figyelni, hogy kétféle rendszert raknak a tabletekre. van az olcsóbb windows rt, meg a drágább windows 8 pro, ami tulajdonképpen maga az asztali rendszer. szóval ha a szokásos windowsos játékokat/alkalmazásokat akarod futtatni, akkor egy win8pro-sat vegyél. szerintem sokkal több lehetőséget rejt, mint egy android :P

mondjuk ezek legalább kétszer olyan drágák lesznek, mint a nexus, ha nem háromszor..

2012. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
drágák lesznek tehát még nincs windows 8as tablet amúgy nemtudom hogy windows 7 az már elavult?
2012. szept. 21. 15:16
 4/8 blex ***** válasza:

hát az az igazság, hogy a win7 nem annyira tabletre való. nincs direkt érintőképernyőre kihegyezett felülete, kevésbé optimalizált, gondolom az akksit is gyorsabban eszi.. ehhez képest a win8-at kábé direkt tabletekre tervezték.

az egyetlen probléma jelenleg, hogy ugye még nem kapható. azt hiszem október közepén jelenik meg a rendszer, ami már nincs olyan messze, csak ugye minden a kezdő áron lesz kapható.


én személy szerint egy surface-t akarok ( [link] ), mert nagyon tetszik az egész, csak ebből az rt verzió fog korán megjelenni, a pro csak télen. ha minden igaz, 7-800 dollár körül várható az ára, ami mondjuk 160000 forint, tehát nem olyan olcsó... de hát ez van :P

2012. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor android lesz úgy érzem mert nem akarok addig várni


androidból mik a jó tabletek?

2012. szept. 21. 15:45
 6/8 blex ***** válasza:

azokat nem ismerem.. nem mintha a leendő windowsosokat nagyon ismerném a surface-en kívül :P


de talán a nexusra mondják azt, hogy a legjobb ár/érték arányú

2012. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kisvuk29 ***** válasza:
A nexus 7 tökéletes játszani.A tegra minden játékot visz.
2012. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nexus az amiben jó a hardware és jó ár kategória. meg van sony xperia tablet s meg hasonló csak az nincs 4 mag és drágább.
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!