Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995, segít valaki?

Alcatel OT 995, segít valaki?

Figyelt kérdés

ma vettem meg a telefont és lenne 1-2 kérdésem:


t-mobile-nál vettem meg tehát 30as vagyok akkor ha a menüben rámegyek a facebook ikonra és belépek akkor az ingyenes?tehát már alapból a 0.facebookot tölti be?


hogyan lehet az asztalról eltüntetni 1-2 ikont? vagy inkább mást raknék ki(tudjátok ahol egy kis háztetőt rak az ikonnál a menüben,mert kitettem egyet de nem igazán használom....és el akarom tüntetni



jött egy olyan üzenet hogy aktiválták a go!napi net csomagot és hogy 195ft egyszeri díjért 10mb forgalomig netezhetek a telefon meg úgy lett beállítva hogy le van tiltva a net csak a wifi van ha bekapcsolom a wifit és csatlakozok valaki wifi-jére akkor ingyen böngészhetek bármit?


billentyűzárat feloldani meg aktiválni azt a telefon tetején lévő ki/be kapcs gomb egyszeri megnyomásával lehet ugye?



2012. szept. 21. 15:56
 1/1 winny96 válasza:

Hali! Nos nekem MÉG nincs ilyen (ugyanis én is ilyet szeretnék :D) telefonom, de azt tudom hogy az az ikon nem a 0.facebook.com, hanem a netes alias "fizetős" alkalmazás.


A wifi-t meg nem számolja a kártyád, azt teljes mértékben nyugodtan használhatod!


Ja ott megnyomod azt a gombot, és a képernyőn balról jobbra húzod a "lakatot".


A második kérdésedre sajna nem tudok válaszolni Sorry :)

2012. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!