Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 telefonos...

Samsung galaxy s3 telefonos csaló mobil világ!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy hónapja kb egy csaló áldozata lettem itt az oldalon vettem egy samsung galaxy s3 as készüléket előre utaltam a pénzt mert az eladó azt állította hogy Vecsésen van egy úgy nevezett mobil világ telefonos üzlete és én hittem is neki. És utaltam Balogh László néven futott a számlája. És annak ellenére hogy feljelentést tettem ellene még mindig hirdeti magát KÉRLEK BENNETEK AKI UGYAN ENNEK A CSALÓNAK AZ ÁLDOZATA LETT fogjunk össze és talán 2-en többet tudunk ellene tenni a rendőrség is talán komolyabban vesz. Meg hát állítsuk meg hogy ez a mocskos csaló ne verjen át több embert!

Itt lenne a hirdetése:

[link]

Ha valaki esetleg ebbe a hibába keveredett vagy esetleg tud róla valamit alul ott a számom hívjon fel FOGJUNK ÖSSZE!


Előre is köszönöm mindenkinek!



#Samsung #csaló #mobil világ
2012. szept. 21. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hiába vagytok többen. egy aranyszabály: telefont személyesen, készpénzben szabad csak vásárolni. másik aranyszabály: amennyiben nem készült adás-vételi szerződés a vásárlásról, így nem tudsz semmit bizonyítani. a nevéből sejtem milyen a bőrszíne, ezért már eleve vesztésre állsz, biztos mélyszegénységben él, ezért nem tudnának mit csinálni vele. feljelentheted csalás miatt, de több 10ezer ilyen ember van még az országban, aki ezt csinálja, mégse buknak le.
2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:

előre utaltam a pénzt


A lipót meg zárva... Ha ennyi eszed van, meg is érdemled...

2012. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor sz.... pjon le
2012. szept. 21. 23:38
 4/5 anonim válasza:
Szia. Tettál már feljelentést ellene? Ha nem tedd meg, mert másokat is megkárosított, köztük engem is. A rendőrök nekem azt mondták, több feljelentés esetén talán tudnak tenni valamit.
2013. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cseppember válasza:

Szia!

Nem tudom ,hogy aktuális-e még a témád,de engem elég frissen érint a dolog,mert én kb.egy hete lettem az áldozata,ennek a jóembernek.Privátban felvehetjük esetleg a kapcsolatot és tehetnénk valamit.

Várom a válaszod.

Üdv:

cseppember

2013. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!