Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan OLCSÓ androidos...

Tudtok olyan OLCSÓ androidos telefonokat mondani ami rendelkezik WiFi Hot-spot-tal?

Figyelt kérdés

vagyis tud wifi antennaként szolgálni

pl.: Samsung Galaxy Y


Köszi!!



2012. szept. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2.3-as Android-tól kezdve az összes tud...
2012. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Samsung Galaxy mini tudja ezt a funkciót.

Az enyémen 2.3.6-os szoftver van gyárilag. A vásárlás előtt nem árt megnézni, hogy milyen szoftvere van.


Én ezt a készüléket kb. két hete vettem 28.000 Ft-ért újonnan, kártyafüggetlenül. Ha jól körbe nézel, ennyiért te is találhatsz.


A készülék elméleti sebessége 7,2/0,384 Mbps. A gyakorlatban én - a telefont WiFi Hot-spotként használva - 5,4 Mbps letöltési, és 320 Kbps feltöltési sebességet mértem (a Telenor hálózatán), ez kb. megegyezik egy ADSL alapcsomag sebességével.


Ha valaki főképp böngészésre és emailezésre használja az internetet, akkor szerintem elégedett lesz a sebességével, mivel néhány másodperc alatt betöltődött vele még egy nagyobb hírportál is.

2012. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :D tehát eddig a galaxy mini meg az y játszik!
2012. szept. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!